NRD Начало
Събота, 23 Ноември 2024
Начало Цветни аспекти Ралица Енчева показва жената в различни образи в изложбата "Пъзел"
3764
Цветни аспекти

Ралица Енчева показва жената в различни образи в изложбата "Пъзел"

Плевенската художничка Ралица Енчева представя жената в различни образи и разказва за сънищата си в изложбата "Пъзел". Тя е подредена в арт център "Къщата на художниците" и е четвъртата, която младата авторка показва в неговите зали. В картините си представям моя усет, моя поглед за това, което съм преживяла на дадено място, нещо, което съм сънувала и мечтала, каза Енчева. Творбите, които показва в настоящата експозиция, са разнообразни като теми

| 17 Септември 2024, 16:29 ч.
Ралица Енчева показва жената в различни образи в изложбата
Ралица Енчева показва жената в различни образи в изложбата "Пъзел"
Снимка © БТА

Плевенската художничка Ралица Енчева представя жената в различни образи и разказва за сънищата си в изложбата "Пъзел".

Четири артефакта от Археологически музей – Созопол ще бъдат представени в предстоящата изложба "Древна Тракия и античният свят. Съкровища от България, Румъния и Гърция" в музея "Гети" в Лос Анджелис, САЩ. Експозицията ще продължи от 3 ноември до 3 март 2025 година.

„Изложбата е еманация на политиката на културното ни министерство за популяризиране на културното наследство от Античността и най-вече на тракийските съкровища. Созопол и в частност експонатите от древна Аполония винаги съпътстват тези съкровища. Защо? Защото това е най-древният град на територията на съвременна България. И още със създаването си в края на VII пр. Х. той изпълнява особена функция – през този град преминават елинските влияния, които проникват в земите на древна Тракия. Именно тук се заражда градската култура и цивилизация в Западното Понтийски крайбрежие, която се разпространява в с

Българският филм „Бандата на Банши“ спечели награди в Кан и Лос Анджелис, научи от режисьора и продуцент на лентата Ангел Георгиев.

На Световния филмов фестивал в Кан (World Film Festival in Cannes) през юли 2024 г. фентъзито получи приза за най-добър независим късометражен филм и бе номинирано за най-добър режисьорски дебют за късометражен филм.

„Фестивалният конкурс имаше няколко етапа – селекция от около 500 филма, полуфиналисти – около 300, финалисти – 90 филма, и номинации – по четири заглавя за всяка категория“, разказва Георгиев.

Филмът също е избран и на Comedy Festival в Лос Анджелис, където преди броени дни бе отличен като най-добър късометражен филм.

Премиерата „Бандата на Банши: Рецепта за магия&l

Общо 13 хорови състава, с над 330 хористи от Румъния и България, от градовете Нови пазар, Шумен, Варна, Ловеч, Трявна, Тервел и Гюргево, участват в започналия днес Международен хоров фестивал „Земя на славни предци” в Нови пазар, съобщи секретарят на Народно читалище (НЧ) „Христо Ботев – 1872“ в града Наталия Неделчева. 

Във фестивалната програма са предвидени четири концерта, по два на 5 и 6 октомври. 

Международният хоров фестивал се организира от Община Нови пазар и НЧ „Христо Ботев - 1872“, под патронажа на Министерството на културата и кмета на общината, по идея на Милка Данаилова - диригент с дългогодишен опит в ръководенето на училищни и читалищни хорове от Нови пазар, в момента ръководител на дамска хорова формация „Лира“ към читалището.

Вчера бяха отбелязани и 45 години от основа

Седем български игрални филма ще бъдат прожектирани в киното на Португалската филмотека в Лисабон през октомври. Това съобщават от Българската национална филмотека (БНФ).

Първата прожекция е на 9 октомври, когато ще бъде показан „Козият рог“ (1972 г.) на режисьора Методи Андонов.

Следват „Лачените обувки на незнайния войн“ (1979 г., реж. Рангел Вълчанов), „Всичко е любов“ (1979 г., реж. Борислав Шаралиев), „Куче в чекмедже“ (1982 г., реж. Димитър Петров), „А бяхме млади“ (1961 г., реж. Бинка Желязкова) и „Отклонение“ (1967 г., реж. Гриша Островски; Тодор Стоянов).

Ще бъде прожектирана и дигиталната реставрация на „Морето“ (1967 г., реж. Петър Донев).

Филмите ще бъдат показани от 35-милиметрови филмови копия на БНФ.

По-рано тази година шест реставрации на класичес

Изложба със заглавие „Първите“ беше открита в Художествената галерия в Силистра.

Тя е с творби от фонда на галерията, дело на художници, поставили началото на изобразителното изкуство в крайдунавския град. Сред тях личат имената на скулптура Павел Метеоров и живописците Тодоро Добруджански, Бедиг Бедросян, Мирчо Якубов, Никола Ковачев, Огнян Мирчев, Йордан Маринов, Георги Куртев.

„Идеята да организираме тази изложба в дните на нашия град е да си спомним за тези художници, които вече не са сред живите и да им отдадем заслужената почит и уважение. Техните творби неизменно носят духа и аромата на Силистра, на реката и добруджанския край, на хората от нашия град и неговата история, поради това те не трябва да бъдат забравени“, каза директорът на Художествената галерия Йордан Колев.

Той припомни, че през 40-те години на миналия век в Силистра

Тя е подредена в арт център "Къщата на художниците" и е четвъртата, която младата авторка показва в неговите зали.

В картините си представям моя усет, моя поглед за това, което съм преживяла на дадено място, нещо, което съм сънувала и мечтала, каза Енчева.

Творбите, които показва в настоящата експозиция, са разнообразни като теми. Някои от тях са приказни интериори, видения, сънища и мисли на художничката, други са посветени на жената и нейните различни образи. 

Заглавието "Пъзел" на изложбата дойде от това, че картините ми са вдъхновени от различни места, на които съм рисувала, от темите, които са ме вълнували. Те са като различни частици, събрани в една цяла картина, обясни авторката. 

Творбите са изпълнени в масло, акрил и смесена техника, като Енчева казва, че обича да експериментира с материалите, за да постига различни ефекти с тях. 

Френският режисьор Клод Льолуш, който е на 86 години, каза във Венеция, че няма намерение да спира да твори и работи, предаде АФП.

Най-новата му продукция Finalement ще бъде представена тази вечер на кинофестивала в италианския град, като преди това Льолуш ще бъде отличен на форума със специалната награда за оригинален принос към съвременната киноиндустрия Cartier Glory to the Filmmaker Award.

„Докато имам идеи, ще продължавам да работя“, каза той на пресконференция във Венеция. „Много добре знам, че на моята възраст във всеки един момент може да ми кажат да спра. Засега обаче мозъкът ми работи доста добре“, допълни французинът.

В най-новия му филм, който е 51-ви в кариерата му, участват Кад Мерад, Елза Зилберщайн, Мишел Бужена и Сандрин Бонер.

Продукцията проследява изпитанията и премеждията на Лино, блестящ адвокат, изигран от

Тазгодишната церемония по въвеждане в Залата на славата на рокендрола, която ще се състои в събота вечер в много отношения подборът на отличените през 2024 г. отразява стремеж на номиниращите "да наваксат".

През тази година ще бъдат въведени Шер, Мери Джей Блайдж, Ози Озбърн, Джими Бъфет, Дион Уоруик, Алексис Корнър. Шер и Мери Джей Блайдж ще представят групата на жените, която, според експерти, остава твърде малка. 

През годините имаше промяна и сега може да видите артисти като "Ръш енд дъ кис", "Ем Си файв" и "Джудас прийст", каза китаристът Том Морело. По думите му той е говорил с Джон Ландау, мениджър на Брус Спрингстийн, бивш критик в сп. "Ролинг стоун" и бивш председател на комисията по номинациите в Залата на славата на рокендрола.

"Казах, че аз и приятелите ми не мислим много за Залата, защото нито една от любимите ни групи не е в нея", спомня си М

Александър Сано и Мартина Апостолова са за първи път на една сцена в най-новата пиеса на Яна Борисова – „Моята вечер, твоята нощ“.

Премиерата е на 1 октомври в Младежкия театър, съобщават организаторите.

Режисьор е Димитър Коцев – Шошо.

„Моята вечер, твоята нощ“ отвежда в сърцето на една от онези силни и на пръв поглед необясними връзки между хората, които определяме като съдбовни. Историята започва с ненадейна нощна среща между двама души с общо минало, които са се разделили отдавна. 

Елис живее в София, а Макс е в Берлин. Изненадващо и за двамата, те нахълтват отново в познатата им емоционална територия, която ще се окаже може би най-незаменимата част от живота им. Ужасно смешен и трогателен разказ за това, че големите истории са по-силни от на

Художникът Красимир Желев ще представи в Самоков изложба живопис с около 20 платна. Тя ще бъде официално открита на 13 септември в Сарафската къща в града, съобщи кураторът Георги Георгиев. 

Той посочи, че творбите са живописни – масло върху платно. Георгиев каза, че е съученик с Красимир Желев и заедно са участвали в множество изложби.

Желев участва и в пленера "Нишки на времето", който се състоя през месец август в Самоков. 

Изложбата се открива съвместно между самоковската „Ретро арт галерия“ и Национален дарителски фонд „13 века България“. 

Красимир Желев е роден на 27 февруари 1968 година в село Василево, област Добрич. Завършва Средно специално художествено училище (дн. Национална гимназия по пластични изкуства и дизайн „Академик Дечко Узунов“) в Казанлък и педагогика на пластичните изку

Изложба "Модата на Българското средновековие" ще бъде открита утре в Историческия музей в Оряхово, каза директорът Евгения Найденова. Експозицията е по проект на музея, финансиран от Обществен дарителски фонд "Участвам-дарявам-променям"- Оряхово и в нея са включени две ушити реплики на средновековни мъжки и женски костюми. Техен автор е д-р Калина Атанасова.

Мъжкият костюм е по запазен стенопис на неизвестен болярин от църквата в с. Станичене (1331-1332). Женската дреха е реплика на облеклото на болярска дъщеря, чийто портрет е запазен в стенопис в църквата при с. Долна Каменица (1323-1330 г.).

Директорът обясни, че посетителите ще могат да разгледат и десет табла със средновековни костюми на различни представители на българското общество от времето на Второто българско царство, също предоставени от д-р Атанасова. Те показват запазени средновековни стенописи

Изложбата ще остане в залите на галерията до 28 септември. Картините могат да бъдат откупени. 

Не пропускайте важните новини от деня. Последвайте ни в Google News Showcase
Бъдете информани с нашите тематични бюлетини:
Получавайте всеки ден най-вълнуващите новини от рубриката във входящата си поща. Допълнителна информация за регистрацията и процедурата за доставка и анулиране (отмяна) можете да получите в нашият раздел NRD Бюлетини или, като натиснете на връзката или по-долу.
Шест в 6: Нашият сутрешен бюлетин
Получавайте шестте най-важни културни събития за деня, всяка сутрин в 6:00 ч.
От понеделник до петък от нашия редактор Виолета Караянева
ОЩЕ ОТ РУБРИКАТА
Красимира Друмева представя свои творби в ретроспективна изложба
Художникът, графичен дизайнер и университетски преподавател Красимира Друмева ще представи свои творби от последните 4 години в ретроспективна изложба. Експозицията ще бъде официа ...
Астория е като криво огледало насочено към обществото ни
Сатиричната комедия „Астория“ от Юра Зойфер, ще гостува в Общински драматичен театър Кюстендил, съобщават трупата. Пиесата се поставя за първи път в България и разглежд ...
Йордан Камджалов: Коледният ни концерт е поклон към будители, формирали облика на културата и музиката на XX век
В нашия коледен концерт на 19 декември ще звучи българският авангард на 20-и век, само от композитори, които честваме тази година. Това каза маестро Йордан Камджалов по повод осмот ...
Силистренският театър ще зарадва най-малките си зрители с нова премиера
Драматично-куклен театър в Силистра ще представи в неделя най-новото заглавие от своя репертоар – детската пиеса „Слънцето и снежните човечета“, съобщиха от култу ...
Белослава представя нов сингъл
Белослава представя нов сингъл на концерт, който ще се състои на 21 декември във Военния клуб. Премиерната песен „Харесвам те” ще звучи в компанията на джазмените JP3 и ...
ОЩЕ ОТ ДНЕС
Антония Велева: Вярвам, че всеки може да се поучи за това как се обича България
Фотографска изложба "Босилеград преди и сега" и документалният филм "Твърди черупки" бяха представени тази вечер в Българския културно-информационен център в Скопие. „Вярвам ...
Рядка картина на Караваджо ще бъде показана за първи път в Рим
Рядка картина на Караваджо, изтерзания гений на светлосянката (киароскуро), ще бъде изложена за първи път в музей в Рим, който я е получил като изключителен заем от частна колекция ...
Димитър & Христо представят първия си албум с концерт
„Несломен“ е първият трак от новия албум на Димитър & Христо. В него се смесва вече утвърдения стил на дуета с малко по-неочаквано амплоа, информират от SingSong So ...
Шопен и Лист звучат в рецитал на Людмил Ангелов от „Европейски музикален фестивал“
Клавирен рецитал на Людмил Ангелов е следващото събитие от 24-тия „Европейски музикален фестивал“ в София. На 30 ноември пианистът излиза на сцената на зала „Бълг ...
Съпруги бъркат мъжете си, слуги не познават господарите си
На 29 ноември е премиерата на „Комедия от грешки“. Представлението на театър „София“ ще се играе на сцената на „Театро отсам канала“, информират ...
Тикер в 13:00 ч.
Фотографска изложба "Босилеград преди и сега" и документалният филм "Твърди черу ...
Начало Цветни аспекти
3764
Цветни аспекти

Ралица Енчева показва жената в различни образи в изложбата "Пъзел"

Плевенската художничка Ралица Енчева представя жената в различни образи и разказва за сънищата си в изложбата "Пъзел".В картините си представям моя усет, моя поглед за това, което съм преживяла на дадено място, нещо, което съм сънувала и мечтала, каза Енчева.

| 17 Септември 2024, 16:29 ч.
СЛУШАЙТЕ НОВИНАТА
Ралица Енчева показва жената в различни образи в изложбата
Ралица Енчева показва жената в различни образи в изложбата "Пъзел"
Снимка © БТА

Плевенската художничка Ралица Енчева представя жената в различни образи и разказва за сънищата си в изложбата "Пъзел".

Тя е подредена в арт център "Къщата на художниците" и е четвъртата, която младата авторка показва в неговите зали.

Четири артефакта от Археологически музей – Созопол ще бъдат представени в предстоящата изложба "Древна Тракия и античният свят. Съкровища от България, Румъния и Гърция" в музея "Гети" в Лос Анджелис, САЩ. Експозицията ще продължи от 3 ноември до 3 март 2025 година.

„Изложбата е еманация на политиката на културното ни министерство за популяризиране на културното наследство от Античността и най-вече на тракийските съкровища. Созопол и в частност експонатите от древна Аполония винаги съпътстват тези съкровища. Защо? Защото това е най-древният град на територията на съвременна България. И още със създаването си в края на VII пр. Х. той изпълнява особена функция – през този град преминават елинските влияния, които проникват в земите на древна Тракия. Именно тук се заражда градската култура и цивилизация в Западното Понтийски крайбрежие, която се разпространява в с

Българският филм „Бандата на Банши“ спечели награди в Кан и Лос Анджелис, научи от режисьора и продуцент на лентата Ангел Георгиев.

На Световния филмов фестивал в Кан (World Film Festival in Cannes) през юли 2024 г. фентъзито получи приза за най-добър независим късометражен филм и бе номинирано за най-добър режисьорски дебют за късометражен филм.

„Фестивалният конкурс имаше няколко етапа – селекция от около 500 филма, полуфиналисти – около 300, финалисти – 90 филма, и номинации – по четири заглавя за всяка категория“, разказва Георгиев.

Филмът също е избран и на Comedy Festival в Лос Анджелис, където преди броени дни бе отличен като най-добър късометражен филм.

Премиерата „Бандата на Банши: Рецепта за магия&l

Общо 13 хорови състава, с над 330 хористи от Румъния и България, от градовете Нови пазар, Шумен, Варна, Ловеч, Трявна, Тервел и Гюргево, участват в започналия днес Международен хоров фестивал „Земя на славни предци” в Нови пазар, съобщи секретарят на Народно читалище (НЧ) „Христо Ботев – 1872“ в града Наталия Неделчева. 

Във фестивалната програма са предвидени четири концерта, по два на 5 и 6 октомври. 

Международният хоров фестивал се организира от Община Нови пазар и НЧ „Христо Ботев - 1872“, под патронажа на Министерството на културата и кмета на общината, по идея на Милка Данаилова - диригент с дългогодишен опит в ръководенето на училищни и читалищни хорове от Нови пазар, в момента ръководител на дамска хорова формация „Лира“ към читалището.

Вчера бяха отбелязани и 45 години от основа

Седем български игрални филма ще бъдат прожектирани в киното на Португалската филмотека в Лисабон през октомври. Това съобщават от Българската национална филмотека (БНФ).

Първата прожекция е на 9 октомври, когато ще бъде показан „Козият рог“ (1972 г.) на режисьора Методи Андонов.

Следват „Лачените обувки на незнайния войн“ (1979 г., реж. Рангел Вълчанов), „Всичко е любов“ (1979 г., реж. Борислав Шаралиев), „Куче в чекмедже“ (1982 г., реж. Димитър Петров), „А бяхме млади“ (1961 г., реж. Бинка Желязкова) и „Отклонение“ (1967 г., реж. Гриша Островски; Тодор Стоянов).

Ще бъде прожектирана и дигиталната реставрация на „Морето“ (1967 г., реж. Петър Донев).

Филмите ще бъдат показани от 35-милиметрови филмови копия на БНФ.

По-рано тази година шест реставрации на класичес

Изложба със заглавие „Първите“ беше открита в Художествената галерия в Силистра.

Тя е с творби от фонда на галерията, дело на художници, поставили началото на изобразителното изкуство в крайдунавския град. Сред тях личат имената на скулптура Павел Метеоров и живописците Тодоро Добруджански, Бедиг Бедросян, Мирчо Якубов, Никола Ковачев, Огнян Мирчев, Йордан Маринов, Георги Куртев.

„Идеята да организираме тази изложба в дните на нашия град е да си спомним за тези художници, които вече не са сред живите и да им отдадем заслужената почит и уважение. Техните творби неизменно носят духа и аромата на Силистра, на реката и добруджанския край, на хората от нашия град и неговата история, поради това те не трябва да бъдат забравени“, каза директорът на Художествената галерия Йордан Колев.

Той припомни, че през 40-те години на миналия век в Силистра

В картините си представям моя усет, моя поглед за това, което съм преживяла на дадено място, нещо, което съм сънувала и мечтала, каза Енчева.

Творбите, които показва в настоящата експозиция, са разнообразни като теми. Някои от тях са приказни интериори, видения, сънища и мисли на художничката, други са посветени на жената и нейните различни образи. 

Френският режисьор Клод Льолуш, който е на 86 години, каза във Венеция, че няма намерение да спира да твори и работи, предаде АФП.

Най-новата му продукция Finalement ще бъде представена тази вечер на кинофестивала в италианския град, като преди това Льолуш ще бъде отличен на форума със специалната награда за оригинален принос към съвременната киноиндустрия Cartier Glory to the Filmmaker Award.

„Докато имам идеи, ще продължавам да работя“, каза той на пресконференция във Венеция. „Много добре знам, че на моята възраст във всеки един момент може да ми кажат да спра. Засега обаче мозъкът ми работи доста добре“, допълни французинът.

В най-новия му филм, който е 51-ви в кариерата му, участват Кад Мерад, Елза Зилберщайн, Мишел Бужена и Сандрин Бонер.

Продукцията проследява изпитанията и премеждията на Лино, блестящ адвокат, изигран от

Тазгодишната церемония по въвеждане в Залата на славата на рокендрола, която ще се състои в събота вечер в много отношения подборът на отличените през 2024 г. отразява стремеж на номиниращите "да наваксат".

През тази година ще бъдат въведени Шер, Мери Джей Блайдж, Ози Озбърн, Джими Бъфет, Дион Уоруик, Алексис Корнър. Шер и Мери Джей Блайдж ще представят групата на жените, която, според експерти, остава твърде малка. 

През годините имаше промяна и сега може да видите артисти като "Ръш енд дъ кис", "Ем Си файв" и "Джудас прийст", каза китаристът Том Морело. По думите му той е говорил с Джон Ландау, мениджър на Брус Спрингстийн, бивш критик в сп. "Ролинг стоун" и бивш председател на комисията по номинациите в Залата на славата на рокендрола.

"Казах, че аз и приятелите ми не мислим много за Залата, защото нито една от любимите ни групи не е в нея", спомня си М

Александър Сано и Мартина Апостолова са за първи път на една сцена в най-новата пиеса на Яна Борисова – „Моята вечер, твоята нощ“.

Премиерата е на 1 октомври в Младежкия театър, съобщават организаторите.

Режисьор е Димитър Коцев – Шошо.

„Моята вечер, твоята нощ“ отвежда в сърцето на една от онези силни и на пръв поглед необясними връзки между хората, които определяме като съдбовни. Историята започва с ненадейна нощна среща между двама души с общо минало, които са се разделили отдавна. 

Елис живее в София, а Макс е в Берлин. Изненадващо и за двамата, те нахълтват отново в познатата им емоционална територия, която ще се окаже може би най-незаменимата част от живота им. Ужасно смешен и трогателен разказ за това, че големите истории са по-силни от на

Художникът Красимир Желев ще представи в Самоков изложба живопис с около 20 платна. Тя ще бъде официално открита на 13 септември в Сарафската къща в града, съобщи кураторът Георги Георгиев. 

Той посочи, че творбите са живописни – масло върху платно. Георгиев каза, че е съученик с Красимир Желев и заедно са участвали в множество изложби.

Желев участва и в пленера "Нишки на времето", който се състоя през месец август в Самоков. 

Изложбата се открива съвместно между самоковската „Ретро арт галерия“ и Национален дарителски фонд „13 века България“. 

Красимир Желев е роден на 27 февруари 1968 година в село Василево, област Добрич. Завършва Средно специално художествено училище (дн. Национална гимназия по пластични изкуства и дизайн „Академик Дечко Узунов“) в Казанлък и педагогика на пластичните изку

Изложба "Модата на Българското средновековие" ще бъде открита утре в Историческия музей в Оряхово, каза директорът Евгения Найденова. Експозицията е по проект на музея, финансиран от Обществен дарителски фонд "Участвам-дарявам-променям"- Оряхово и в нея са включени две ушити реплики на средновековни мъжки и женски костюми. Техен автор е д-р Калина Атанасова.

Мъжкият костюм е по запазен стенопис на неизвестен болярин от църквата в с. Станичене (1331-1332). Женската дреха е реплика на облеклото на болярска дъщеря, чийто портрет е запазен в стенопис в църквата при с. Долна Каменица (1323-1330 г.).

Директорът обясни, че посетителите ще могат да разгледат и десет табла със средновековни костюми на различни представители на българското общество от времето на Второто българско царство, също предоставени от д-р Атанасова. Те показват запазени средновековни стенописи

Заглавието "Пъзел" на изложбата дойде от това, че картините ми са вдъхновени от различни места, на които съм рисувала, от темите, които са ме вълнували. Те са като различни частици, събрани в една цяла картина, обясни авторката. 

Творбите са изпълнени в масло, акрил и смесена техника, като Енчева казва, че обича да експериментира с материалите, за да постига различни ефекти с тях. 

Изложбата ще остане в залите на галерията до 28 септември. Картините могат да бъдат откупени. 

Към първа страница Новини
Бъдете информани с нашите
тематични бюлетини:
Получавайте всеки ден най-вълнуващите новини от рубриката във входящата си поща. Допълнителна информация за регистрацията и процедурата за доставка и анулиране (отмяна) можете да получите в нашият раздел NRD Бюлетини или, като натиснете на връзката или по-долу.
Шест в 6:
Нашият сутрешен бюлетин
Получавайте шестте най-важни културни събития за деня, всяка сутрин в 6:00 ч. От понеделник до петък от нашия редактор Виолета Караянева
ОЩЕ ОТ РУБРИКАТА
Красимира Друмева представя свои творби в ретроспективна изложба
Астория е като криво огледало насочено към обществото ни
Йордан Камджалов: Коледният ни концерт е поклон към будители, формирали облика на културата и музиката на XX век
Силистренският театър ще зарадва най-малките си зрители с нова премиера
Белослава представя нов сингъл
Още от рубриката
ВРЕМЕ ЗА ЧЕТЕНЕ
   
Време за четене - месец Ноември
Препоръчани заглавия
ОЩЕ НОВИНИ
Авансцена
Антония Велева: Вярвам, че всеки може да се поучи за това как се обича България
Творчески отражения
Рядка картина на Караваджо ще бъде показана за първи път в Рим
Под прожектора
Димитър & Христо представят първия си албум с концерт
Още новини
ГОРЕ
Не изполваме интернет бисквитки. Не събираме лични данни и не споделяме такива с трети страни.
Не прилагаме проследяващи или наблюдаващи маркетингови/рекламни системи.

NRD2 Култура © 2024 Всички права запазени. Програма на NRD. Издател Nachrichtenabteilung DRF.
Публикуваното съдържание, текст, снимки и графики е защитено от Германското законодателство за Авторско право.
ГОРЕ
Не изполваме интернет бисквитки. Не събираме лични данни и не споделяме такива с трети страни. Не прилагаме проследяващи или наблюдаващи маркетингови/рекламни системи.


NRD2 Култура © 2024 Всички права запазени.
Издател Nachrichtenabteilung DRF.
Публикуваното съдържание, текст, снимки и графики е защитено от Германското законодателство за Авторско право.